Zásady pro bezpečné užívání Moje NN

1. Nepoužívejte jednoduché heslo

Své osobní heslo pro přístup do služby Moje NN můžete podle svého přání měnit. Volte vždy heslo, který není jednoduché a snadno odvoditelné. Nepoužívejte zásadně data narození, části telefonních čísel, po sobě jdoucí číslice apod.

2. Chraňte své heslo

Své heslo si nikam nezaznamenávejte. Zcela nevhodný je záznam na papírky, do počítače, v peněžence, do diáře nebo v telefonu. V počítači nikdy nepovolujte zapamatování hesla. Heslo nikomu nesdělujte, a to ani rodinným příslušníkům.

3. Chraňte svůj počítač

Sledujte pravidelně opravy vydávané výrobci operačních systémů. Postup pro zabezpečení například systému Microsoft Windows je dostupný na www.microsoft.com/cze/athome/security/protect/.

4. Pozor na nedůvěryhodné e-maily

Neotvírejte e-mailové zprávy od neznámých adresátů nebo zprávy s podezřelým názvem či obsahem. Nikdy nereagujte na e-mail, který po vás bude požadovat sdělení vašich osobních údajů nebo hesla. NN Životní pojišťovna od Vás nebude nikdy Vaše údaje touto formou požadovat!


V případě, že jste zapomněli své přihlašovací údaje, nebo máte jiný problém s přihlášením do systému Moje NN, volejte infolinku 244 090 800.

Operátoři kontaktního centra jsou Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00.

Vaše NN Životní pojišťovna